Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

Підготовка до проведення Дня Соборності України

18.01.18р. Голова районної ради Світлана Павлишина взяла участь нараді щодо проведення міжобласних заходів з нагоди Дня Соборності України.Єднання делегацій Хмельницької та Тернопільської областей відбудеться 22 січня на мості через р. Збруч на кордоні між Чемеровецьким та Гусятинським районом. У процесі наради обговорено формат і порядок проведення заходу, проведення культурно-мистецької програми, театралізованого дійства тощо. Окрім того окреслено ряд інших організаційно практичних аспектів проведення дійства.

Детальніше

Чергова нарада

15.01.18р.Сьогодні голова районної ради Світлана Павлишина взяла участь нараді з керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ і організацій району. На засіданні було розглянуто кілька питань порядку денного. Про зміни у пенсійному законодавстві розповіла заступник начальника відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області Наталія Михайлюк. Із інформацією про епідемічну ситуацію щодо кору в Україні та районі виступив завідувач Чемеровецьким лабораторним відділенням Державної установи Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України Василь Мазур. Начальник районного сектору Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області Віталій Паламар проінформував про стан пожежної безпеки в районі. Розглядалися

Детальніше

З прийдешнім Новим 2018 роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Чемеровеччини! Минуть лічені дні і ми з вами прощаємось із старим 2017 роком, який став для нас не легким із важливими подіями в політичному та економічному житті . Перед початком кожного року ми оцінюємо зроблене і прожите, звертаємо увагу на краще та аналізуємо помилки, підсумовуємо результати та плануємо майбутнє. Україна йде курсом побудови нової демократичної системи, а такий шлях, як відомо, ніколи легким не буває. Тому ми вдячні вам за правильне розуміння нинішніх тимчасових проблем і висловлюємо надію на вашу підтримку у нашій спільній роботі : підвищення добробуту, благоустрою нашої Чемеровеччини. Адже лише спільними зусиллями можна здолати нинішні труднощі, прикладаючи максимум зусиль і вмінь, спираючись на досвід наших талановитих у праці людей, якими багата

Детальніше

День енергетика

22.12.17р. У актовому залі Чемеровецького району електричних мереж ПАТ «Хмельницькобленерго» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня енергетика. Від імені керівництва району їх привітали завідувач сектору організаційної роботи апарату РДА Інна Мельничук та начальник загального відділу районної ради Людмила Люлько. Звертаючись до учасників урочистого зібрання, вони наголосили на важливості розвитку енергетичної галузі, забезпечення її належного функціонування. Усім винуватцям свята висловили глибоку вдячність за роботу, яку вони виконують у районі та за продуктивну співпрацю з органами районної влади. За вагомий внесок у розвиток енергетичної галузі району та з нагоди професійного свята кращим працівникам галузі було вручено почесні грамоти та живі квіти.

Детальніше
Переглянути всі новини