Новини

Вшанування памяті Героя Соціалістичної Праці

18.04.18р. Сьогодні актовий зал Чемеровецького районного будинку культури переповнений. Адже нині свято - день народження нашого славного земляка, Героя Соціалістичної праці Леоніда Юрійовича Скринчука, якому мало б виповнилось 80 років. Вшанувати його світлу пам'ять та згадати про людину, яка усе своє життя віддала праці на землі годувальниці, прийшли і приїхали гості не тільки з Чемеровеччини, а й з нашої і сусідніх областей. Серед присутніх: представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадськості, рідні, близькі, друзі, побратими, з якими він не один рік працював пліч - о - пліч, ділив навпіл радість і біду та, як мовиться, «з'їв не один пуд солі». Його любили і люблять сьогодні, він став прикладом для наслідування багатьом керівникам, котрі п

Детальніше

За чисте довкілля

13.04.18р.В районному центрі Чемерівці продовжуються заходи Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».Працівники організацій та установ в тому числі Чемеровецької районної ради взяли участь у прибиранні в Парку Відпочинку.

Детальніше

Відбулось пленарне засідання 19 сесії

12 квітня відбулось пленарне засідання 19 сесії Чемеровецької районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Світлана Павлишина. В роботі пленарного засідання взяли участь : голова райдержадміністрації Олег Батюк, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб РДА, керівники підрозділів місцевих органів виконавчої влади, голови Чемеровецької і Гуківської ОТГ, сільські та селищні голови Чемеровецького району та інші. Під час зібрання було розглянуто та затверджено депутатами райради 23 питання порядку денного сесії. Головні із них про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, , про виконання Програми соціально-економічного розвитку Чемеровецького району за 2017 рік, про виконання Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального

Детальніше

У Чемерівцях відкрили Великодню композицію

05.04.18р. Напередодні Великодня на центральній площі смт Чемерівці відбулося відкриття Великодньої декоративно-прикладного мистецтва. На заході були присутні та виступили голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань. Вони привітали присутніх із наступаючими великодніми святами, побажали здоров'я, миру та родинного затишку.

Детальніше

Участь у виїзному засіданні колегії РДА

02.04.18р.На базі Закупненської селищної ради відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації. У колегії також взяли участь голова районної ради Світлана Павлишина, керівники структурних підрозділів, державних організацій і установ. Під час серед основних питань порядку денного прозвучало питання щодо реформування галуззі охорони здоров'я. По ньому виступив головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Юрій Гречанюк. Він розповів про реформу у частині первинної ланки медичної допомоги. Юрій Миколайович, зокрема повідомив, що відповідно до законодавчих змін, пацієнти будуть підписувати Декларацію про вибір сімейного лікаря, терапевта чи педіатра. Підписуючи декларацію пацієнт повідомляє Національну службу здоров'я України про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Ви

Детальніше

Благоустрій в районному центрі

27.03.18р. Питання щодо наведення благоустрою у населених пунктах України є однією із найгостріших проблем, вирішення якої потребує на сьогоднішній день максимальної уваги з боку влади та громадськості. Адже зараз до реалізації цього завдання потрібно залучити усі наявні ресурси та робочу силу. У смт Чемерівці сьогодні проводилась розчистка дерев. До цієї роботи долучилися також працівники районної ради, райдержадміністрації та Чемеровецької ОТГ. Зрізане гілля вони вантажили на спецтранспорт, яке згодом було вивезено. Заходи із благоустрою реалізуються для того, аби навести порядок у населених пунктах Чемеровеччини та перетворити її на прекрасний куточок Поділля.

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ : ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ

Весняно-польові роботи без травм! На підприємствах сільського господарства розпочинаються весняно-польові роботи. Цей травмонебезпечний період у сільськогосподарському виробництві зумовлений максимальним напруженням, перенасиченістю праці. Великі обсяги та інтенсивність виконання відповідних технологічних операцій, збільшення кількості працівників і задіяної техніки, тривалість сільськогосподарських робіт протягом доби є об’єктивними факторами, які збільшують вірогідність травматизму, особливо при недотриманні вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки і внаслідок неналежної організації робіт. Виходячи з аналізу причин і обставин виробничого травматизму за останні роки, рекомендуємо роботодавцям напередодні розгортання весняно-поль

Детальніше

Річниця визволення району від німецько-фашистських загарбників

23.0З.18р.З нагоди 74 - ї річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників, у Парку Слави смт Чемерівці відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим у роки війни. Представники трудових колективів апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації вшанували пам'ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни. Церемонію покладання здійснили заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов, заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань та інші. Кілька тематичних пісень виконав районний хор ветеранів війни «Чебреці».

Детальніше

Відкриття травматологічного відділення

16.03.18р. Сьогодні в Чемеровецькій центральній районній лікарні відкривали травматологічне відділення після реконструкції ІІ-ІІІ поверхів дитячого корпусу. Захід відбувся за участі народного депутата України Василя Амельчинка, голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука та голови обласної ради Михайла Загороднього, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича, а також депутатів обласної ради - наших земляків, голови районної ради Світлани Павлишиної та інших керівників району.

Детальніше

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

16.03.18р. У актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Привітали винуватців дійства голови районної ради, райдержадміністрації, Чемеровецької ОТГ. Представники влади вручили кращим праівникам медичної галузі грамоти, квіти та подарунки.Гарним подарунком для присутніх медиків стали виступи аматорів сцени Будинку культури.

Детальніше

<<     <     1     2     3     4     5     6          123     124     125          >>