Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

Дeнь вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській AEC

14.12.17р. У Парку Слави смт Чемерівці відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. На початку зібрання присутні поклали квіти до пам'ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії». Перед учасниками зібрання виступили голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова районної ради Світлана Павлишина, заступник голови райдержадміністрації Петро Кравцов. У своїх промовах вони відзначили винятковий героїзм ліквідаторів, які в складних умовах, докладаючи надлюдських зусиль проявляли не тільки надзвичайну силу волі, а й злагоджені і чіткі дії для ліквідації наслідків аварії. Кілька пісенних номерів виконали й аматорські колективи. Дещо згодом світлу пам'ять загиблих і померлих героїв - чорнобильців вшанували хвилин

Детальніше

День місцевого самоврядування

07.12.17р. З нагоди свята у Хмельницькій обласній філармонії відбулися урочистості, де зібралися депутати обласної, міських, районних, селищних, сільських рад, представники органів місцевого самоврядування, усі, хто причетний до надзвичайно відповідальної роботи та докладає багато зусиль у розвиток Хмельниччини. У святкуванні взяли участь делегації від Чемеровецького району, Чемеровецької та Гуківської ОТГ та інші. Із кожної делегації окремих депутатів було відзначено. Зокрема із районної ради нагородженні грамотами та подарунками депутати районної ради Микола Слободян, Юрій Іваськів та екс-голова райради Віктор Прусецький.

Детальніше

День Збройних Сил України

06.12.17р. У лекційному залі Центру кулькури, дозвілля та мистецтв смт Чемерівці відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята українських військових - Дня Збройних Сил України. Свої вітання та найкращі побажання винуватцям свята висловили заступник голови адміністрації Петро Кравцов, начальник загального відділу районної ради Людмила Люлько, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, районний військовий комісар Павло Джигун. Вони привітали військовослужбовців із їхнім святом, подякували їм за сумлінне виконання обов'язку - захист суверенітету і територіальної цілісності України та зичили їм міцного здоров'я та мирного неба над головою. Винуватців свята з нагоди Дня Збройних Сил України було нагороджено Почесними грамотами та іншими відзнаками. У виконанні соліс

Детальніше

Співчуття

Колектив Чемеровецької районної ради та депутатський корпус районної ради висловлює свої співчуття голові районної ради Світлані Павлишиній з приводу передчасної смерті чоловіка Сергія Михайловича Павлишина , депутата Чемеровецької районної ради.

Детальніше
Переглянути всі новини