Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

26 липня - 15 пленарне засідання райради

26 ЛИПНЯ –П’ЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ Розпорядженням голови Чемеровецької районної ради С.Павлишиної від 22 червня 2017 року № 34-о пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради планується скликати 26 липня 2017 року о 10-й годині в приміщені Центру культури, дозвілля та мистецтв. Депутатам запропоновано розглянути питання : - Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік. - Про Програму місцевих сімейних лікарів Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги на 2017-2019 роки. - Інші питання. На пленарне засідання п’ятнадцятої сесії районної ради запросити : - народного депутата України Герегу О.В., - депутатів Хмельницької обласної ради від Чемеровецького району ; - голову районної державної адміністрації ; -

Детальніше

День скорботи і вшанування памяті жертв війни

22.06.17р. З нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, у Парку Слави смт Чемерівці відбулося покладання квітів до меморіалу загиблим у роки війни. Керівництво району, представники трудових колективів організацій та установ вшанували пам'ять синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни.

Детальніше

День медичного працівника

16.06.17р. У актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди Дня медичного працівника. Привітали винуватців дійства голови районної ради, райдержадміністрації, Чемеровецької та Гуківської ОТГ та інші. Світлана Павлишина, виступаючи перед присутніми наголосила на проблемах та досягненнях медиків району, а також про підтримку медичної галузі з боку районної ради. Представники влади вручили кращим праівникам медичної галузі грамоти, квіти та подарунки.Гарним подарунком для присутніх медиків стали виступи аматорів сцени Будинку культури.

Детальніше

Науково-практична конференція головних медичних сестер області

09.06.17р. На базі Чемеровецького медичного коледжу відбулася науково - практична конференція головних медичних сестер лікувально-профілактичних закладів області «Освіта через усе життя як гарантія якості медичної допомоги». У зібранні взяли участь та виступили перед присутніми голова районної ради Світлана Павлишина, голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, директор Чемеровецького медичного коледжу Петро Шерстюк. Світлана Анріївна Павлишина розповіла про стан і перспективи розвитоку мединої галузі в районі та фінансову підтримку, яку надала районна рада галузі у 2016-2017 роки. Загалом учасники зібрання розглянули 5 питань порядку денного. Їхню увагу було з акцентовано на медсестринській освіті в Україні, поєднання медсестринсь

Детальніше
Переглянути всі новини