Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

Відкриття травматологічного відділення

16.03.18р. Сьогодні в Чемеровецькій центральній районній лікарні відкривали травматологічне відділення після реконструкції ІІ-ІІІ поверхів дитячого корпусу. Захід відбувся за участі народного депутата України Василя Амельчинка, голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука та голови обласної ради Михайла Загороднього, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича, а також депутатів обласної ради - наших земляків, голови районної ради Світлани Павлишиної та інших керівників району.

Детальніше

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

16.03.18р. У актовому залі Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування. Привітали винуватців дійства голови районної ради, райдержадміністрації, Чемеровецької ОТГ. Представники влади вручили кращим праівникам медичної галузі грамоти, квіти та подарунки.Гарним подарунком для присутніх медиків стали виступи аматорів сцени Будинку культури.

Детальніше

Міжнародний жіночий день

Сердечно вітаю Вас із найпрекраснішим св'ятом весни - Міжнародним жіночим днем 8 березня. Від усієї душі бажаю Вам жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, а серед них чоловік,з яким будуть нестрашні будь які негоди. Бажаю ,щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Хай сонце заходить з весною в твій дім, хай з снігом розтануть і біль твій і гнів хай білий підсніжник любов принесе і хай тобі завжди весело буде !

Детальніше

204-а річниця Великого Кобзаря

07.03.18р. У смт Чемерівцях, біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися заходи з нагоди 204 - ї річниці від дня його народження. На урочистому мітингу були присутні голова районної ради Світлана Павлишина, голова РДА Олег Батюк, трудові колективи райцентру. Вони поклали до підніжжя пам'ятника квіти. Ведучі заходу згадали «…незлим, тихим словом…» про нашого дорогого і відомого поета, письменника, художника, говорили про неоціненний вклад, зроблений ним в українську і світову літературу, про важливість й доцільність вивчення його творчості та вшанування доброї пам'яті нинішніми і майбутніми поколіннями. Перед учасниками зібрання виступили : голова районної ради та голова РДА. У своїх виступах, вони відмітили, що світ відзначає 204 - річницю від дня народження

Детальніше
Переглянути всі новини