Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

В Чемерівцях відбувся семінар-тренінг для сільських голів щодо залучення грантових коштів та оголошено конкурс навчальних матеріалів щодо енергоефективності

20 вересня у Чемерівцях за ініціативою Хмельницького ОПВ проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" та за організаційної підтримки районної ради відбувся тренінг на тему "Підтримка життєздатності громадських організацій шляхом пошуку та залучення грантових коштів для реалізації актуальних проблем громади", який проводив вже знайомий чемерівчанам Вячеслав Третяк. Участь у тренінгу взяли також голови районої ради Світлана Павлишина та заступник голови Юрій Войтов.

Детальніше

Днь фізичної культури і спорту у Чемерівцях

Напередодні Дня фізичної культури і спорту, який відзначається в Україні у другу суботу вересня, у Чемерівцях з нагоди свята відбулись спортивні заходи. Вітанням спортсменів розпочали захід голова районної ради Світлана Павлишина, заступник голови РДА Петро Кравцов та начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Оксана Царук. З нагоди свята та за значні досягення у справі розвитку дитячого спорту та формування здорового спосубу життя відзначено найкращих - тренера з настільного тенісу ДЮСШ Миколу Драгусевича та тренера з Тхеквондо ВТФ ДЮСШ "Колос" Володимира Мельника.

Детальніше

Відбулось чергове засідання робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання Чемеровецької ОТГ

9 вересня відбулось чегрове засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання Чемеровецької селищної об'єднаної територіальної громади, на якому учасники робочої групи підвели підсумки чергового етапу процесу об'єднання та окреслили план дій на найближчий час. На запрошення робочої групи участь у засіданні взяли також голова районної ради Світлана Павлишина та заступник голови Юрій Войтов. Зокрема, Світлана Андріївна ознайомила присутніх з останніми змінами у законодавсті, які вже набрали чинності та які тільки мають бути розглянуті Верховною Радою України та Кабінетом Міністрів України, та стосуються об'єднаних територіальних громад. Доповнила виступ начальник управління фінансів Чемеровецької РДА Тетяна Прубняк, яка торкнулась саме фінансової скл

Детальніше

Голова районної ради відвідала Гусятин

За дорученням засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Хмельницькій обласній державній адміністрації та у зв'язку з ускладненням епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней на території України, можливістю проникнення збудника на територію області у селі Гусятин встановлено відповідний пост із діючими дезбар'єрами. Ознайомитись із роботою посту та дізнатись про умови чергування представників служб 7 вересня мала можливість голова районної ради Світлана Павлишина, яка побувала із візитом у Гусятині.

Детальніше
Переглянути всі новини