Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

Відбулась вчительська конференція перед початком нового навчального року

30 серпня в Чемеровецькому НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК" за участю працівників відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької РДА, директорів шкіл, завідуючих дитячими садочками та позашкільних навчальних закладів відбулась Вчительська конференція перед початком нового 2016-2017 навчального року. На запрошення організаторів участь у конференції взяла і голова районної ради Світлана Павлишина.

Детальніше

Перейняли досвід сусідів

Напружено та водночас дуже корисно розпочався робочий тиждень для учасників спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання Чемеровецької селищної ОТГ. За ініціативи сільських голів та за участю голови районної ради Світлани Павлишиної, заступника Юрія Войтова у понеділок, 29 серпня, відбулось виїздне засідання свільної робочої групи на базі Волочиської міської об'єднаної територіальної громади.

Детальніше

Наших земляків відзначено медаллю

27 серпня 2016 року голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний вручив відзнаку Президента України - ювілейну медаль «25 років Незалежності України» та пам'ятні подарунки нашим землякам - депутату Хмельницької обласної ради, генеральному директору ПП «Україна-Агро 2С» Леоніду Скринчуку, директору комерційно-виробничої фірми «Славутич» Олександу Варуку та директору Чемеровецького медичного коледжу Петру Шерстюку, які були удостоєнні нею за значні особисті заслуги в соціально-економічному, культурно-освітньому розвитку району, активну громадсько-політичну діяльність. До слів привітань долучились також голова Чемеровецької РДА Олег Батюк та заступник голови районної ради Юрій Войтов, які висловили нагородженим найщиріші вітання та побажали подальшого натхнення служіння рідній Чемеров

Детальніше

День депутата

26 серпня на базі Вишнівчицького лісництва відбувся День депутата, проведення якого як форми співпраці між ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», до складу якого входять лісові масиви Чемеровеччини, та органами виконавчої влади району, депутатами всіх рівнів, представниками місцевого самоврядування, правоохоронних органів та ЗМІ вже стало вже доброю традицією. Темою зустрічі стало обговорення питань розвитку лісового господарства та демонстрація лісових угідь. Завітали на свято голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина та заступник голови районної ради Юрій Войтов, депутати обласної ради Микола Харкавий та Юрій Завальнюк, депутати районної ради, сільські голови та інші.

Детальніше
Переглянути всі новини