Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

Вшанування памяті Героя Соціалістичної Праці

18.04.18р. Сьогодні актовий зал Чемеровецького районного будинку культури переповнений. Адже нині свято - день народження нашого славного земляка, Героя Соціалістичної праці Леоніда Юрійовича Скринчука, якому мало б виповнилось 80 років. Вшанувати його світлу пам'ять та згадати про людину, яка усе своє життя віддала праці на землі годувальниці, прийшли і приїхали гості не тільки з Чемеровеччини, а й з нашої і сусідніх областей. Серед присутніх: представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, громадськості, рідні, близькі, друзі, побратими, з якими він не один рік працював пліч - о - пліч, ділив навпіл радість і біду та, як мовиться, «з'їв не один пуд солі». Його любили і люблять сьогодні, він став прикладом для наслідування багатьом керівникам, котрі п

Детальніше

За чисте довкілля

13.04.18р.В районному центрі Чемерівці продовжуються заходи Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».Працівники організацій та установ в тому числі Чемеровецької районної ради взяли участь у прибиранні в Парку Відпочинку.

Детальніше

Відбулось пленарне засідання 19 сесії

12 квітня відбулось пленарне засідання 19 сесії Чемеровецької районної ради. Головувала на засіданні очільник районної ради Світлана Павлишина. В роботі пленарного засідання взяли участь : голова райдержадміністрації Олег Батюк, депутати районної ради, начальники управлінь, відділів та служб РДА, керівники підрозділів місцевих органів виконавчої влади, голови Чемеровецької і Гуківської ОТГ, сільські та селищні голови Чемеровецького району та інші. Під час зібрання було розглянуто та затверджено депутатами райради 23 питання порядку денного сесії. Головні із них про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, , про виконання Програми соціально-економічного розвитку Чемеровецького району за 2017 рік, про виконання Програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального

Детальніше

У Чемерівцях відкрили Великодню композицію

05.04.18р. Напередодні Великодня на центральній площі смт Чемерівці відбулося відкриття Великодньої декоративно-прикладного мистецтва. На заході були присутні та виступили голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова районної ради Світлана Павлишина, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань. Вони привітали присутніх із наступаючими великодніми святами, побажали здоров'я, миру та родинного затишку.

Детальніше
Переглянути всі новини