Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

Річниця спорудження пам'ятника на честь героїв визвольної боротьби українського народу

30.11.16р. Сьогодні голова районної ради Світлана Павлишина, її заступник Юрій Войтов та працівники виконавчого апарату районної ради поклали квіти до пам'ятника спорудженого на честь героїв визвольної боротьби українського народу на ценральній площі смт Чемерівці. 30 листопада виповнилась річниця побудови пам'ятника. Ініціаторами його встановлення стали приватний підприємець Олександр Чорний, директор ПП «АВС-Агро» Анатолій Атаманчук, директор ПП «Україна Агро 2-С» Олег Скринчук та інші, на кошти яких було проведено будівництво даного об’єкта. Виготовили пам'ятник скульптори із м. Кам'янець-Подільського Сергій Кляпетура та Роман Кліщ.

Детальніше

Пошук ефективних рішень розвитку територіальних громад

29.11.16р. В смт Чемерівцях відбувся міжрайонний семінар Хмельницької області на тему : «Пошук ефективних рішень щодо поліпшення прогресу в сфері децентралізації з врахуванням досвіду мобілізації місцевих громад в процесі виконання Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Семінар був організований і проведений Хмельницьким обласним ресурсним центром громад та Чемеровецькою районною радою. В ньому взяли участь голова районної ради Світлана Павлишина, координатор обласного підрозділу впровадження Проекту В'ячеслав Третяк, заступник начальника внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення Хмельницької обласної ради Микола Панасюк, представники місцевого самоврядування від Хмельницького, Ярмолинецького, Городоцького та Чемеровецьког

Детальніше

День пам'яті голодоморів та політичних репресій

26.11.16р. У смт Чемерівці відбулися меморіальні заходи з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів. Мешканці райцентру, серед яких голова районної ради Світлана Павлишина, перший заступник голови райдержадміністрації Едуард Шляков, працівники структурних підрозділів органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, представники трудових колективів підприємств, установ і організацій селища, громадськості, учнівська, студентська молодь вирушили до парку Слави селища. Світлана Андріївна у своєму виступі зупинилась на тому, що на долю української держави випало багато драматичних сторінок. В українців забирали землю, мову, культуру, історію, волю, саме життя.І ми усі разом маємо зробити все, щоб ніхто більше не оскверняв наш рід та не зазіхав на життя жодного українця… У процесі скорбот

Детальніше

95 років - НАСК "ОРАНТА"

25 листопада виповнюється 95 років з дня заснування Національної Акціонерної Страхової Компанії «ОРАНТА» - потужного оператора страхового ринку України з найбільш розгалуженою мережею представників на території нашої держави.На Чемеровеччині уже дуже багато років успішно працює трудовий колектив Чемеровецького відділу НАСК «ОРАНТА». Тому голова районної ради Світлана Павлишина та заступник голови районної ради Юрій Войтов з радістю привітали весь колектив даного відділу та його начальника Миколу Слободяна із ювілейною датою. Побажали подальшого розвитку, успіхів в роботі, миру, сімейного і родинного щастя, здоров’я , достатку, здійснення найприкрасніших мрій і задумів. Також вручили подяку, квіти та подарунок.

Детальніше
Переглянути всі новини